07.12.2023 01:38
Home Tags Videomesazh

Tag: videomesazh

Nga Vaçe Zela te Jusuf Gërvalla/ Rona Nishliu mahnit publikun në koncert: Ka vërshim...

Kur Rona Nishliu mori pjesë ne festivalin e këngës në RTSH shumë vite më parë, publikut i mbeti në mendje zëri potent dhe thjeshtësia...

FOTO/ Do guxonit kaq shumë? Dua Lipa bën publike numrin e telefonit: Më shkruaj

Kush nga ju ka guxuar dhe ka publikuar numrin e telefonit në rrjetet sociale? Këngëtarja e famshme me origjinë shqiptare, Dua Lipa, e ka...

Sllovaki, qeveria e re shfuqizon prokurorin e korrupsionit

Qeveria e re sllovake nën drejtimin e kryeministrit Robert Fico miratoi një projektligj për shfuqizimin e prokurorit të posaçëm të korrupsionit në vend, njoftoi...

Balla: Nxis nxënësit për të rritur bashkëpunimin me Policinë, të ruajnë emrin e mirë...

Ministri i Brendshëm Taulant Balla gjatë vizitës në jug të vendit u ndal në gjimnazin “Sami Frashëri” në Përmet, i cili ka mbi 200...

Kaosi në Kuvend, ministrja Spiropali reagon ashpër për fyerjet ndaj burrave dhe grave të...

Ministrja e Shtetit për marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali ka reaguar ashpër për dhunën dhe fyerjet e deputetëve të opozitës ndaj Gardës së Republikës. "Kjo...

Si do të jetë muaji i fundit i vitit? Horoskopi MUJOR për të gjitha...

Dashi Megjithëse sezoni i festave është në lulëzim, ju jeni të fokusuar në ambiciet profesionale dhe të gdhendni suksesin kur Mërkuri hyn në Bricjap...

Bollino paralajmëron Berishën: Po nxit urrejtjen e militantëve që më kërcënojnë në rrugë! Je...

Carlo Bollino Dy herë radhazi, vetëm në tri ditët e fundit, në qendër të Tiranës, persona të panjohur m’u afruan në rrugë duke më...

Buzëqesh Sylvinho, Kumbulla rikthehet në stërvitje, ja kur pritet të zbresë në fushë (VIDEO)

Jo vetëm Broja, një mungesë shumë e madhe për Sylvinho-n në fushatën kualifikuese, ishte edhe Marash Kumbulla. Të dy lojtarët pësuan një dëmtim të...

Nesër Kongresi i PS-së, Çuçi: Do ketë interes përtej mazhorancës. Pse do të jetë...

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Bledi Çuçi në një komunikim me mediat u pyet edhe për Kongresin e PS-së që do të...

Aksioni kundër lojërave të fatit, 116 të arrestuar në gjithë vendin, 89 në hetim!...

Drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit Muhamet Rrumbullaku në një konferencë për shtyp dha rezultatet e megaoperacionit kombëtar të koduar “Sundimi i ligjit”,...