28.09.2023 08:25
Home Tags Vlera universale

Tag: Vlera universale

Mbrojtësi shqetëson trajnerin Ancelotti, rrezikon ndeshjen e Champions League

David Alaba shqetëson stafin teknik me në krye trajnerin e Real Madrid, Carlo Ancelotti. Në sfidën e së mërkurës në kampionat ndaj Las Palmas,...

Për këto shenja të Horoskopit muaji më i mirë do të jetë tetori

Çdo muaj ka të mirat dhe të këqijat e tij. Megjithatë, ka edhe ngjarje astrologjike të cilat në mënyrë të pashmangshme ndikojnë tek ne...

Çfarë janë politikisht përjashtimet e Bashës, a do i vijë radha Gaz Bardhit?

Reagimet e deritashme nga të gjithë deputetët kundërshtarë të Lulzim Bashës, pas përjashtimit de jure, patën më shumë nota histerike sesa qëndrime apo argumente...

Analistët: Bashkimi Evropian duhet ta rimendojë kornizen e dialogut Kosovë-Serbi

Ditë pas sulmit të grupit të armatosur serb në pjesën veriore të Kosovës, njohës të zhvillimeve në Ballkanin Perëndimor kritikuan qasjen e bashkësisë ndërkombëtare...

Berisha dhe paralelja mes sulmit në Kosovë dhe atij të Belerit në Jug të...

Kreshnik Spahiu ka hequr një paralele mes sulmit terrorist në Kosovë dhe sulmit të ndodhur në jug të Shqipërisë shumë vite më parë, me...

Angelina Jolie flet për divorcin nga Brad Pitt: “Nëse nuk do të ishin fëmijët,...

Angelina Jolie ka dhënë një intervistë të plotë, në të cilën nuk ka nguruar të flasë as për aspektet më të errëta të jetës...

“Ju lutem shihni pak golat e Muçit në derbi”, Egbo elozhe për sulmuesin në...

Ernest Muçi është vendosur në qendër të opinionit sportiv në Poloni. Dy golat në fazën e grupeve të Conference League ndaj Aston Villa-s, e...

Shenjat e horoskopit që janë perfekte për t’u bërë prindër

E keni pyetur ndonjëherë veten nëse janë pikërisht disa shenja të horoskopit që janë prindër më të mirë se të tjerët? Epo kjo pyetje merr...

SPAK konfirmon nisjen e hetimeve për kullën “Mali i Tiranës”

Prokuroria e Posaçme kundër Korrupsionit ka konfirmuar se është caktuar prokurori i çështjes për hetimin për pastrim paresh në projektin e kullës në qendër...

Agron Llakaj nuk mban dot lotët: Ajo ishte goditja e parë…

Në një kohë të shkurtër, Agron Llakaj humbi motrën dhe babain e tij, por mungesa e këtij të fundit ka lënë gjurmë të pashërueshme...