20.06.2024 08:44
Home Tags Wang Feng

Tag: Wang Feng

Qendra Sportive Rafa Nadal do të hapë dyert në Durrës, Rama: Krah për krah...

Në një takim të përzemërt mes Rafa Nadal dhe kryeministrit shqiptar Edi Rama, u njoftuan planet për hapjen kompleksit Qendra Sportive Rafa Nadal në...

Temperatura deri në 40 gradë, parashikimi i motit për sot

Vijon depërtimi i mëtejshëm i masave afrikane duke sjellë në Shqipëri mbizotërim të motit të kthjellët dhe të nxehtë gjatë orëve të paradites por...

Tërhiqet lideri i ekstremit të djathtë në Francë: Nuk do të jem kryeministër nëse...

Jordan Bardella, udhëheqësi i Tubimit Kombëtar (RN) në Francë ka thënë se nuk do të pranojë detyrën e kryeministrit nëse partia e tij e...

Ndeshja me Kroacinë, vajza e Sylvinho shpërthen në lot: Luftëtarët

Vajza e trajnerit të kombëtares shqiptare, Sylvinho, Taty Mendes ka qenë në Hamburg, si një nga tifozet për kombëtaren e Shqipërisë. Teksa kuqezinjtë kanë kaluar...

HOROSKOPI I DITËS së nesërme, e enjte 20 qershor 2024

DASHI Jeni i shqetësuar dhe po luftoni me disa komplikacione, që rrjedhin nga fakti se po luftoni për të marrë diçka më shumë dhe për...

Raportet e Nolit me Zogun, Ilir Ikonomi zbulon detaje interesante/ Si u kthyen në...

Gazetari Ilir Ikonomi në emisionin “Open” në News24 ka folur për vëllimin e parë të librit Apostull, për të cilin tha se ka gjetur...

Kush do e moderojë ‘Big Brother VIP Kosova 3’?

“Big Brother Vip Kosova” pritet të ketë një sezon të tretë, pas të dytit të theu rekorde e la pas shumë ngjarje të bukura. Kureshtja...

Çfarë janë kroato-filët politikë ndër shqiptarë?

Nga Ylli Pata Ka ngjallur mjaft polemika qëndrimi i një personazhi të njohur të Vetëvendosjes, Rron Gjinovci, i cili u shpreh se nuk i kuptonte...

Ndërpreu studimet për t’u kujdesur për familjen e saj gjatë Luftës së Dytë Botërore,...

Virginia Hislop-it iu deshën 83 vjet për të marrë diplomën e saj master nga Universiteti Stanford. Tani, në moshën 105-vjeçare, ajo më në fund...

Për herë të parë, astronomët vëzhgojnë “zgjimin” e një vrime të zezë supermasive

Një goditje e papritur në shkëlqimin e galaktikës ishte zbuluar automatikisht nga teleskopi i objektit kalimtar Zëicky në Observatorin Palomar në Kaliforni. Me pamjen e...