03.10.2023 03:03
Home Tags Zhblookohet

Tag: zhblookohet

Përurohet godina e re e Taksave dhe Tarifave Vendore të Tiranës, Veliaj: “Bashkia e...

Godina e Drejtorisë së Përgjithshme të Taksave dhe Tarifave Vendore të Tiranës është ndërtuar nga e para, me mjedise të reja dhe hapësira të...

Shqipëria “vjedh” vëmendjen/ Britanikja “Travel weekly” artikull për atraksionet turistike

Shqipëria pa dyshim është një ndër vendet mesdhetare që kanë parë një boom turizmi këtë vit. Nuk ishin të pakët ata që mbetën të...

Presidenti i Inter Miamit ka një premtim për Messin: U trondita kur luajtëm në...

Jorge Más, president i Inter Miamit, është shprehur se do të bëjë gjithçka që Lionel Messi të luajë ndeshjen e lamtumirës para tifozëve të...

“Do përjetojnë një dramë ekonomike”/ Meri Shehu paralajmëron këtë shenjë të horoskopit

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ka paralajmëruar sot personat e shenjës së Luanit që ‘të mos i japin shumë gaz makinës pas datës 20...

Rreziku nga tullumbacet me azot bëjnë bashkë deputetët në Komisionin e Ligjeve

Diskutimi në Komisionin e Ligjeve i nismës për të lejuar shitjen e produkteve me bazë kanabisin mjekësor, shërbeu që parlamentarët të ngrenë një tjetër...

Pesë veprimet që pa dashjen tuaj, shkatërrojnë lëkurën

Edhe pse rutina ndaj kujdesit për lëkurën na bën të mendojmë se është shumë e shëndetshme, ekziston ende mundësia që të kemi kryer pa...

Kurti: Më 1 nëntor pritet të nis regjistrimi i popullsisë në Kosovë

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është duke marrë pjesë në takimin me zyrtarët komunalë për Komunitete dhe Kthim. Gjatë këtij takimi i pari i...

Bashkëpunim mes Universitetit Politeknik me Universitetin francez të Teknologjisë, Manastirliu: Diplomë dyfishe për programin...

Çelet programi i përbashkët i masterit për inteligjencën artificiale me diplomë dyfishe në Universitetin Politeknik të Tiranës, në bashkëpunim me Universitetin e Teknologjisë së...

Ibrahimaj: Lehtësim i shërbimeve për biznesin në 64 institucione

Ministrja e Shtetit për Sipërmarrjen dhe Klimën e Biznesit, Delina Ibrahimaj, u shpreh sot në takimin me sipërmarrjen se “nisma më e re e...

Merimangat e politikës

Artur Ajazi Politika në Shqipëri, është tjerrur keqas për mbi 32 vjet në skuta të errëra, aq sa do të duhen edhe 3 dekada të...