Tuna Archives - Lexo.al
Etiketimet Postime të etiketuara me "Tuna"

Etiketa: Tuna

Sot këngëtarja e njohur Tuna ka kurorëzuar lidhjen e saj me Patris Berishën në martesë. Në një ceremoni private çifti të cilët pas disa...

Tuna ka postuar nje foto në rrjetin social Instagram ku ajo shihet se bashku me këngëtaren Arilena Ara. Por një gjë qe ka habitur fansat...

Ajo me këngë të një zhanër dhe stil krejtësisht ndryshe nga të tjerat është bërë shumë e njohur bëhet fjalë për Tunën. Tuna është shumë...

Reperi i Babastars, Cozman, duket se nuk e ka në plan të mos shkojë në Shqipëri dhe t’i mbajë koncertet me rregull. Ai në llogarinë...

Tuna dhe Patrisi janë parë shpesh kohët e fundit bashkë, kështu duke nisur një lidhje të re. Dyshja janë kapur mat shpesh në qytet, por...

Altuna Sejdiu – Tuna gjithmonë ka qenë një hap para kur është fjala për trendet në veshje. Eksperimentet nuk kanë munguar nga këngëtarja që...

Pas një periudhe të pauzimit të shkurtër nga projektet falë koncerteve të verës, duket se shumica e këngëtarëve i janë rikthyer studios dhe xhirimeve. Në...

Këngëtarja e njohur shqiptare nga Shkupi, Tuna është e njohur për sharmin dhe elegancën e saj. Kësaj radhe, ajo ka postuar një foto provokative në...

Altuna Sejdiu duke se me të vërtetë i pëlqejnë zogjtë. Në fakt, këngëtarja më mirë e njohur me nofkën Tuna, çdo moment e ka zogun...

Këngëtarja më e përfolur në mediat rozë Tuna Sejdiu, ia ka parë hajrin suksesit të këngës së vitit të kalurar të quajtur “Fenix” që erdhi...