23.09.2021 04:12

Të fundit

Nga Mero Baze Debati që po nxit Sali Berisha në Partinë Demokratike, nuk ka të bëjë me të ardhmen e...

Aktualitet

Politikë

Këndvështrim

Reciprociteti i targave/ Vijon bllokada në veri të Kosovës për të...

Vendkalimet kufitare në Jarinjë dhe Bërnjak, midis Kosovës dhe Serbisë për të katërtën ditë vazhdojnë të jenë të bllokuara. Qytetarët serbë të pakënaqur me vendimin...

Intervista

Show Time

Sport

Botë & Rajon

Teknologji

Argëtim & Stil

Autoktonët