Përpos moderimit, Kiara Tito dhe Liesa Haxhiasllani së fundmi kanë hapur edhe një kanal në YouTube ku shpërndajnë video të ndryshme me ndjekësit e tyre. Në fillim ka qenë Kiara dhe më pas Liesa. Të ftuara tek emisioni “Soiree” në Top Channel, Jonida Shehu e ka pyetur Kiarën se si mundet që Liesa të arrijë famën e saj dhe nëse i duhet që të ketë një lidhje me një personazh publik si ajo duke i referuar lidhjes së saj me Butrint Imerin.
“Skandalet apo pjesa e shoëbizit, e portaleve të jep një farë popullariteti dhe këtë më duhet ta pranoj”, është shprehur Kiara Tito.