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

Dashi Mund të keni disa probleme në dashuri. Në punë, keni qenë të sinqertë dhe keni thënë gjithçka që keni menduar, por ju e dini që kjo gjithashtu mund të bëhet një rrezik!

Demi Një ditë tjetër pozitive për ndjenjat, përpiquni të argëtoheni. Sa për punën, ndryshimet do vijnë nga dhjetori!

Binjakët Hëna është në shenjën tuaj: lajme të mira, pra, për dashurinë. Në punë, situata është interesante për ata që merren me tregti. Jupiteri dhe Saturni do të jenë aktive përsëri vitin e ardhshëm!

Gaforrja Nëse keni një histori dashurie, përpiquni ta çoni përpara me gjykim. Në punë, mendoni me kujdes dhe përpiquni të jeni të qartë për qëllimet tuaja!

Luani Shmangni diskutimet e padobishme dhe të parëndësishme, situata është ende interesante për ndjenjat. Në punë, merrni kohën tuaj nëse keni nevojë të realizoni një projekt.

Virgjëresha Gjithmonë keni frikë të bëni një gabim, lëreni veten të qetë. Për dikë do të ketë disa surpriza të bukura në dashuri. Ata që kanë marrë një detyrë janë të lumtur, ju doni të përfshiheni!

Peshorja Historitë e lindura në periudhën e fundit mund të jenë interesante. Në punë, ka ende dyshime në lidhje me çështjet ekonomike. Nëse duhet të bëni zgjedhje, bëjeni ato tani sepse është koha e duhur.

Akrepi Nëse keni nevojë të sqaroni ndonjë keqkuptim, bëjeni sot. Në punë, gjithçka që lind në këtë periudhë mund të jetë e rëndësishme. Mundohuni t’i mbyllni çështjet deri në fund të vitit.

Shigjetari Sot Hëna nuk është në favorin tuaj. Ju mund të keni disa mosmarrëveshje. Në frontin e biznesit, përpiquni të mos nxitoheni sepse të gjitha projektet tuaja do të marrin hov!

Bricjapi Mëngjesi fillon paksa i nënshtruar në lidhje me ndjenjat: mund të ketë ndonjë mosmarrëveshje. Në punë, është e vështirë të mos përjetosh disa momente tensioni!

Ujori Ju jeni pak i stresuar, sidomos në mëngjes. Në punë, mundësitë po vijnë. Ju jeni shumë entuziast dhe nuk keni qenë për një kohë të gjatë!

Peshqit Disa tensione në dashuri: përpiquni të menaxhoni pasditen me kujdes. Në punë, mund të keni disa probleme. Mos harroni se Mërkuri po vazhdon të jetë i rëndësishëm dhe do të jetë më i fortë nga data 10.