Sot u transmetua një takim i veçantë mes Melisës dhe Andit në “Për’Puthen”. Dyshja dukeshin mjaft të lirshëm pranë njëri tjetrit dhe kjo dukej qartë. Melisa provon të bëj xhiro me patina por ka një kush për Andin: Nëse e lë të rrëzohet nuk do të dalë më në takim me të!

Melisa: Je spontan? Andi: Me provu gjona të reja jam i gatshëm Melisa: Futemi provojmë patinat. Po rashë nuk dal më me ty. Guxove mle me ra… Melisa: Mos më lër e… Andi: S’po don me dal në takim a? MelisA: Ça mendon ti se është kaq e lehtë të dalësh në takim me mua?Andi: Po spo  them që është e lehtë.. Po s’bon me të lon me u rrëzu… Melisa: Po ja u rrëzova Andi: Po jo s’ka shanc derisa të kam unë në dorë Melisa: Po nëse ndahemi e ti ik në shpi e të ngel prapë mendja te unë. Andi: Nuk po shoh kurrgjo të keqe aty. Melisa: Më shikon drejt e në sy edhe kjo gjë më pëlqen