Ish-konkurentja e emisionit të njohur të përputhjes së çifteve, Shqipe Hysenaj ka “goditur” sërish. Shqipja i është rithyer su lmeve ndaj konkurrentëve që janë ende në emision. Kujtojmë se kjo e fundit ditën e djeshme postoi një mesazh zanor i cili mund të konsiderohet si “bo mbë”. Mesazhin në fjalë, ia kishte dërguar Andi kur ajo u përjashtua emisioni. Por, siç duket ajo nuk di të ndalet dhe ditën e sotme ka paralajmëruar se do të bëjë një tjetër publikim të dielën, por këtë herë për Tean.

Më konrketisht, Shqipja ka postuar një “Instastory” ku ka shkruar se: O nuse mos kujto se të kam harruar. Të dielën do dalësh me fishekzjarre.