Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi është cifti më i ri i showbizit shqiptar, lidhje e cila është shoqëruar me debate shumë të nxehta nga ndjekësit e vajzës bukuroshe dhe Andi Shehut. Pavarësisht kritikave, dhe hijeve mbi atë që ka ndodhur në Për’puthen, Tea dhe Bearti duken më të lumtur se kurrë pranë njëri tjetrit.

Për herë të parë pas skandalit Bearti ka postuar foton e parë në krah të Teas, ku dy të rinjtë shkëlqejnë. Rikujtojmë se ishte Tea ajo që ka vendosur të publikojë fotot krah Beartit duke thyer cdo pritshmëri për një dashuri të mundshme mes saj dhe Andi Shehut.

Ajo dhe Andi deklaruan se mes tyre nuk ka pasur kurrë ndjenja dhe se dalja e saj në krah të Andit është forcuar nga produksioni i Për’puthen.