Parukieri i Kim Kardashian fotografoi momentin epik kur Kim po flinte dhe e postoi në rrjetet sociale. Kim Kardashian kishte përfunduar grimin kur e zuri gjumi shpejt ndërsa Chris Appleton stilonte në flokët e saj. Ylli i Keeping Up With the Kardashians, ishte mbështetur në karrigen e sallonit dhe qëndron me gojë hapur pasi e ka zënë gjumi.

“Unë e dua Kim“, shkroi parukieri poshtë fotos. “Unë të urrej ty ! Lol! Më rraskapite!“, ia kthen 40-vjeçarja me shaka. Ndërkohë, shoqja e saj Paris Hilton e quajti “Bukuroshja e Fjetur” në një komentet e shumta, që mori kjo foto e rrallë e yllit. Së fundmi, Kim ka qendër në qendër të mediave rozë pas ndarjes nga Kynie West. Pasi u njoftua nënshkrimi i divorcit, Kim u pa të dilte me motrat e miket e saj, pa unazën e martesës.