Dashi-Fillon nje periudhe me e hapur per ju me levizje dhe kontakte te shumta. Ide te reja dhe perballje nervoze perball mundesive. Ne njohje do jeni siperfaqësor dhe ne dashuri

Demi-Do kerkoni me shume te ardhura ekonomike dhe ne te njejten kohe do hapeni ne shume drejtime. Kjo mund te sjelle nervozizem dhe paqartesi

Binjaket-Marsi ne shenjen tuaj ju bene euforike ne disa raste, por me energji dhe nerv te tepruar per te permbyllur disa veprimtari apo pune. Ne jeten personale do jeni gjahtar por jo gjuajtes.

Gaforrja-Nje prapaskene dhe nje veprimtari e dyshimte do t’ju perfqasoje. Do te beni gjithçka kunder armiqve tuaj dhe do perdorni çdo mjet qe te merrni hak. Por mund te ndodhe qe edhe dikush tjeter t’ju beje te njetat gjera.

Luani-Nje prezence me e fuqishme me rinore dhe me e pranueshme do veshë qellimet tuaja dhe pamjen tuaj. Do shtireni si njeri qe pranoni te rene dhe ndryshimet por harkun e sulmit do ta keni gati per çdo rast.

Virgjeresha-Do perballeni me nje situate te paqarte per ju ne lidhje me karrieren. Persona te rinj dhe veprimtari te reja do ju nxjerrin nga programi qe kishit.

Peshorja-Do ju duhet te mprehni veshet dhe kembet per udhetime dhe informacionete reja.
Ketu nuk duhet te perjashtojme njohje me njerez te rinj dhe kualifikime te reja.

Akrepi-Nxitimi mund t’ju kushtoj ne levizje dhe ne ekonomi. Duhet te jeni me te kujdesshem ne mesazhet qe merrni dhe ne menyren si e manaxhoni energjine tuaj.

Shigjetari-Perball jush do kete sfida te reja nga persona qe nuk kane ate taban apo stabilitet qe ju do kerkonit por qe ju detyrojne te veproni dhe te jeni ne levizje te shpejta.
Ju pret nje martese apo nje lidhje qe behet me shpejtesi.

Bricjapi-Ju bie per detyre te bashkepunoni me njerez te rinj ne moshë dhe pa shume eksperience por me informacion me te zgjuar dhe modern se ju. Duhet te rinovoheni ne sjellje pamje dhe look.

Ujori-Ne dashuri tashme fillojne te lulezojne te gjitha ngjyrat per ju. Por aty ku ka shume nuk ka edhe nje vendim. Si te themi ‘shume e per lume’ . Prandaj, çlironi talentet dhe jo ndjenjat.

Peshqit-Shume debat dhe paqartesi ne marredheniet familjare. Nje person i afert ju nxjerr probleme dhe ju fut flaken ne nje ambjent te ri qe jeni futur apo do të donit te futeshit.