06.12.2023 02:33
Home Tags Shenja

Tag: shenja

“23andMe”: Janë vjedhur të dhënat gjenetike të 6,9 milionë përdoruesve

Kompania e kërkimeve gjenetike “23andMe” me qendër në shtetin amerikan të Californias njoftoi se hakerët kanë vjedhur informacione personale të afërsisht 6,9 milionë përdoruesve...

Fotot e Kiarës me barkun e rrumbullakosur, Luizi i bën kritika publikisht: Kjo dora…

Së fundmi Kiara Tito ka ndarë me ndjekësit e saj disa foto ku duket me barkun e rrumbullakosur. Fotot morën mijëra pëlqime dhe komplimente, por...

Trajtimi special i Berishës nga drejtësia e re

Ka një debat politik dhe një debat juridik, mbi mospërfilljen që Berisha po demonstron ndaj vendimit të Gjykatës për të mos respektuar masën e...

Dhuna me bazë gjinore/ Ekspertët: Duhet të reagojmë përpara se të ndodhin ngjarjet

Vrasjet e fundit që kanë tronditur opinionin publik, ku në përbërje të krimit janë të përfshirë familjarë të vajzave, po japin një mesazh për...

Futboll perfekt e pa gabime, topi i Euro 2024 me çip, përcakton pozicionet jashtë...

UEFA vazhdon të kërkojë futboll perfekt, pa gabime, andaj po bazohet gjithnjë e më shumë te teknologjia. Në Euro 2024 do të përdoret një...

Fati yt/ Horoskopi 6 dhjetor 2023

Dashi Do të mërziteni me ata që nuk ju kuptojnë, dhe që duan të kenë të drejtë me çdo kusht. Por mos e teproni, ndoshta...

Balluku takime me homologë nga vende të ndryshme të botës në Ministerialin e COP...

Zëvendëskryeministrja, njëherësh ministre e Infrastrukturës dhe Energjisë, Belinda Balluku gjatë Ministerialit të zhvilluar në kuadër të COP 28, në Emiratet e Bashkuara Arabe, ka...

Ina Kollçaku e revoltuar me personazhet që ngushëlluan familjen e Mirush Kabashit

Ina Kollçaku ka bërë një reagim në Instagramin e saj ku shprehet e revoltuar me shumë artistë dhe figura të tjera publike. Sipas Inës...

Naim Murseli në marrëdhënie me një burrë? Përgjigjet babai!

Babai i Naim Murselit, Shabani ka komentuar aludimet se i biri mund të ketë pasur lidhje dashurie me një burrë, çka mund ta ketë...

Dhuna ndaj autobusit të Lyon dhe plagosja e Grosso-s, ja në çfarë masash do...

Pas më shumë se një muaj nga data e planifikuar, Marseille-Lyon do të luhet mbrëmjen e 6 dhjetorit. Takimi i vlefshëm për raundin e...