Dashi-Nga sot fillon nje periudhe me ndryshime pozitive dhe nje inisiative personale qe do merrni ne lidhje me punen apo marrdhenien ne cift. Filloni nje jete te re

Demi-Psikologjikisht ndjeheni te hapur, por te bllokuar ne hapjen me realitetin me punen dhe jeten personale Keni deshire per tu organizuar por rrugen e re keni frike ta pranoni

Binjaket-Jeni nje nga shenjat e favorizuara ne kete hene te re Marsi ne Shenjen tuaj ju jep te gjithe mundesine te afroheni me nje femer te rendesishme dhe te filloni nje lidhje te re

Gaforrja*Hena e re ne lidhje me shenjen tuaj sjell nje ndryshim te papritur ne lidhje me karrieren. Duhet te bashkpunoni me nje Binjak qe ky ndryshim te behet pozitive

Luani-Ju presin udhetime dhe lajme te reja si edhe plane qe do duhet t’i vini ne jete me nje ndryshim vendi apo fillimin e nje kualifikimi per t’ju pershtatur momenteve qe mbartin ndryshime te rendesishme

Virgjeresha-Ne lidhje me karrieren do ju propozojne nje ndryshim, por gjithmone nese pranoni te jeni nen urdhrat e nje personi qe duket se ka me shume energji.

Peshorja-Kjo eshte nje periudhe e rendesishme ne lidhje me marredheniet tuaja. Ose filloni nje bashkejetese te re ose arrini te rigjeneroni me nje ndryshim te madh marredheniet ne cift. E sigurt eshte qe do keni takime erotike dhe pune krijuese te mira

Akrepi-Hene e re ne Dash per ju sjell ndryshime te mira ne lidhje me perditeshmerine me punen dhe me nje takim erotik me nje person ne shenjen e Binjakeve

Shigjetari-Ju pret nje flirt dhe nje ndjesi erotizmi dhe ndryshimi pozitiv ne jeten tuaj personale. Po keshtu do jeni shume krijues dhe me deshire per te jeteuar caste festive

Bricjapi-Do keni ndryshime te papritura shtepie dhe familjare qe do ju vijne papritur ne shtepine tuaj duke sjelle nje ndryshim qe doni kohe te pershtateni. Nese jeni mashkull filloni nje bashkejetese te re ne jeten personale

Ujori-Shume aktivitet dhe udhetime ndoshta jo te gjata por te larmishme dhe me hov per te bere njohje te reja dhe pune te reja. Nje takim me nje femer nese jeni mashkull do jete shume interesante dhe do ju ndryshoj jeten. Dashuri me shikim te pare

Peshqit-Do donit te investonit per nje shtepi apo per nje prone, por edhe per nje biznes familjar. Nese keni nje mashkull ne shenjen e Binjakeve do keni fat.