Manchester United mund të ofrojë Paul Pogban për transferimin e mundshëm të Dejan Kulusevski nga Juventus, raporton “Todo Fichajes”.

“Djajtë e Kuq” janë duke e ndjekur talentin e Zonjës së Vjetër që shihet si një opsion në mesin e të shumtëve, si Jadon Sancho dhe Erling Haaland. Madje United është i gatshëm të heqë dorë nga Pogba për të arritur te Kulusevski.