Lulzim Basha duket se e ka te veshtirë ti ndahet gafave. Kreu i PD, sa herë del e flet perpara elektoratit të tij e shoqeron çdo fjalim me momente qesharake

Këtë ka bere dhe këtë radhës teksa shkrimtarin e priftin e mirenjohur Frang Bardhin e ka bërë nga Hasi, ndërkohe qe ky i fundit është nga Zadrima e Lezhës.

Siç duket, Basha i pershtat vendilindjet sipas qyteteve ku shkon në turin e tij. Për më tepër, shijojeni këtë fjalim “rrenqethës”.