Diten e djeshme Atdheu i Perputhen ka festuar ditelindjen ku ka mbushur plot 28 vjec. Ai zgjodhi te mblidhte te gjithe miqte ne nje club ne kryeqytet.
Por nuk ka mbaruar ketu! Diten e sotme Atdheu eshte nisur drejt jugut te Shqiperise, ku nje tjeter feste e shfrenuar sapo ka filluar.

Ish Konkurrenti duket se po feston ne shoqerine e dy vajzave brune dhe bjonde ne nje jaht dhe duke u lagur me shampanje.