Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka uruar besimtarët myslimanë në festën e Fitër Bajramit.

Ajo ka zgjedhur një foto nga xhamia e Tiranës. Krah fotos ministrja uron besimtarët për shëndet dhe mbarësi dhe familje.

“Ju uroj nga zemra Gëzuar Fitër Bajramin të gjithë besimtarëve muslimanë. Shëndet e mbarësi në familjet tuaja”, shkruan ministrja.