Nga 0 deri në 10. Sa shanse keni për të tradhtuar?! Na thoni vetëm shenjën dhe zbulojeni më poshtë!

DASHI-Nuk është kjo shenja më tradhëtare! Ndonjëherë e tepron me komplimentat ndaj të tjerave, por kjo ndodh vetëm sepse i pëlqen të flirtojë. Në fund ama, nuk ndodh asgjë. (4!)

DEMI-Mos i beso një Demi që kërkon të bëhet i mirë duke të përkëdhelur me dhurata. Kjo tregon se po fsheh diçka! (8!)

BINJAKËT-Është shenjë gënjeshtare dhe nuk mendon për pasojat, ndaj kini kujdes se tradhëton shpesh dhe me dëshirë të plotë. (10!)

GAFORRJA-Gaforrja mund të tradhëtojë vetëm nëse dashurohet me dikë tjetër (5!)

LUANI-Nëse tradhëton, e bën sepse është i zemëruar. Mos e bëj të ndihet i tillë sepse do të të bëjë të vuash. (5!)

VIRGJËRESHA-Ka sens praktik dhe mendon gjithonë për pasojat e veprimeve. Është dembel prandaj edhe qëndron larg tradhtive. (3!)

PESHORJA-Tradhëtia e Peshores shfaqet pothuajse gjithmonë si formë testimi ndaj partnerit, por asnjëherë nuk kalon në veprime konkrete. (4!)

AKREPI-Rrëmbehet nga pasionet e reja vetëm për arsyen se jeta e përditshme e mërzit. Mund të tradhëtojë kur e pushton dëshira. Nga 0 në 10.

SHIGJETARI-E mërzit përditshmëria. Shigjetari mund të shkojë në krevat me dikë që nuk e njeh dhe të nesërmen është në gjendje të harrojë gjithçka. (9!)

BRICJAPI-Nëse është i dashuruar nuk tradhëton kurrë! (3!)

UJORI-Lëre në lirinë e tij dhe gjithçka do të shkojë mirë. Nëse nuk e bën, do ta prishë marrëdhënien prej ndjesisë së mbytjes. (6!)

PESHQIT-E vret mendjen gjatë përpara se të tradhëtojë. Nëse të tradhëton, më pas pendohet shumë.