Romelu Lukaku nuk ndalon stërvitjen. Ende me pushime pas angazhimeve në Kampionatin Evropian me Belgjikën, sulmuesi i Inter pritet nga ekipi në ditët në vijim.


Ndërkohë ai vrapon, nuk ndalet dhe e tregon atë në Tëitter: “I përkushtuar, i vendosur dhe i disiplinuar. Është gati koha …”, shkroi sulmuesi belg.