Ditën e djeshme edhe Samanta Karavella ka festuar 31 vjetorin e saj mes miqve më të ngushtë e njerëzve të dashur. Këngëtarja ka ndarë gjithë atmosferën e ditëlindjes në disa foto dhe video në llogarinë e saj, duke i falenderuar të gjithë.

Faleminderit që e bëtë ditëlindjen time kaq speciale, ka shkruar Samanta krah pamjeve ku duket se ka zgjedhur një fustan me motive florale të thjeshtë.

Shumë ndjekës kanë shkruar se Samanta feston 20-vjetorin duke qenë se që prej fillimeve të saj në muzikë, ndryshimet kanë qenë thuajse të padukshme. Megjithatë Karavella e ka nisur rrugëtimin muzikor në moshë shumë të hershme në “Ethet e së premtes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Samanta Karavella (@samantaofficial)