Afrona Dika, bashkëshortja e këngëtarit të njohur, Bleros ka festuar ditëlindjen e saj. Në këtë ditë speciale, nuk kanë munguar urimet dhe surprizat për bukuroshen dhe padyshim ajo e përgatitur nga Blero dhe familja e saj ishte më e veçanta. Të pranishëm në këtë festë ishte edhe Tara, prindërit e Bleros dhe familjarë dhe miq të tjerë.

“My Baby Love. Te uroj shendetin suksesin dhe krejt ma te mirat e botes ashtu sic e ke zemren. Gjdo dit mundohem te te bej te lumtur. Ne te mir dhe ne te keq te betohem qe do te me kesh mua aty per sa me ka jep Zoti jete. Ti je shpirt i bardh dhe njeri me zemren ma te madhe qe une e kam takuar ndonjeher. Stay as you are never change because you are a perfect exempl in every way. I’m so proud of you Te Dua babyLove ??? happy birthday baby ❤️”, shkroi Blero.

Para disa javësh u përfol se Afrona Dika ishte në pritje të ëmbël e se do të sillte së shpejti në jetë një bebush. Mirëpo më vonë “Prive” mësoi se ky lajm nuk ishte i vërtetë dhe këtë gjë e bëri të ditur vetë Afrona. Madje ajo tregoi se ata si çift nuk e kanë në plan për momentin që të bëhen prindër.