Djali i madh i kryeministrit Rama, Greg Rama, feston sot ditëlindjen.

Gregu ka publikuar në Instagram një foto nga fëmijëria, ndërsa shkruan: “Sot mu kujtua ai pasazhi i cuditshem qe me pat thene dikush per 20 vjetor: Tani ti je 20 dhe jeta te therret…

Po kur mbush 31 mes pandemise globale ca thot jeta…? Apo hajt se folim”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Greg Rama (@gregrama)