Glamour UK e shpalli aktoren 27 -vjeçare gruan më të bukur në botë që nga viti 2021.

Kurorëzimi i Hande Erçel si gruaja më e bukur në botë nga Glamour UK ka bërë bujë në rrjetet sociale.

Mendimet e ndjekësve kanë ndryshuar midis mbështetjes së përzgjedhjes së Glamour UK të Hande si fytyra më e bukur këtë vit, dhe atyre që e refuzuan atë, duke marrë parasysh se bukuria e saj është rezultat i operacioneve vitet e fundit.

U zbulua se aktorja turke ndjek një rutinë të veçantë të bukurisë dhe kujdesit të lëkurës, siç është pirja e sasive të mëdha të ujit në baza ditore, për të ruajtur bukurinë e lëkurës së saj dhe lagështisë së trupit.

Shumë ndjekës gjithashtu theksuan se Hande e fillon ditën e saj me stërvitje, sipas postimeve që ndan në mediat sociale.

Blogu i stilit të jetesës Lets Hang Here shpjegoi se Hande Erçel ha shëndetshëm, përdor pastrues të fytyrës, heq lëkurën e vdekur çdo ditë përmes maskave të ndryshme të fytyrës, përveç që hidraton fytyrën e saj me ujë trëndafili, i cili ndihmon në heqjen e papastërtive dhe njollave nga fytyra.

Kujtojmë se Hande është në një lidhje me Kerem Bursin dhe janë çifti më i përfolur turk për momentin.