Një i moshuar është kapur në flagrancë nga blutë duke kultivuar kanabis. Ai po kujdesej për bimët që ishin mbjellë në një cep të një are dhe kamofluar pas një shkurreje të madhe, raporton abcnews.

Në videon vihet re një moment ku i moshuari ka shtangur dhe nuk ka reaguar, ndërsa më pas ka hedhur tubën e ujit.