Vajza e madhe e Blendi Fevziut ka sot ditëlindjen. Ai ka postuar një foto të saj, duke shkruar “Gëzuar Mishel”. Siç duket, ajo është bërë një zonjë e vërtetë.

Komentet në faqen e Fevziut kanë qenë të shumta, duke lavdëruar dhe uruar të bijën e tij.