Në shtëpinë e ‘BIG Brother VIP’, banorët duket se i kanë harruar krejtësisht kamerat dhe po jetojnë në shtëpi sikur nuk janë të survejuar 24 orë në ditë. Madje, duke qenë të izoluar nga bota e jashtme dhe larg rrjeteve sociale, ata nuk ia kanë idenë se asgjë nuk i shpëton syrit të publikut.

Pas Fifit dhe Beniadës, të cilat bënë dush nudo, edhe pse është thënë nga Vëllai i Madh që duhet të lahen me rroba, pasi dushi është i monitoruar me kamera, ka qenë radha e Semit që të “tregojë më shumë” nga vetja.

Teksa ka qenë në sallon me gjithë banorët, Semi ka ngritur këmbët dhe ka treguar më shumë seç duhet. Kjo është kapur nga shumë ndjekës të spektaklit dhe një nga fotot është shpërndarë në rrjete sociale.

Lexoni edhe:

Mos e shtyni !!! Nëse keni thonjtë e verdhë ose kërpudhat, duhet ta bëni menjëherë…
Sponosored by MonadPlug
Nuk është hera e pare që Semi “harron” kamerat, pasi pak kohë më parë pasi doli nga dushi, tregoi pak më shumë në pjesën e gjoksit.

Mirëpo, në një moment tjetër në provën javore, ajo u prap në siklet pasi ku po kërcente ajo dëgjohet t’i thotë Donaldit ‘më dolën cicat more idiot”.

Pjesë nga biseda:

Semi: Jam me fustan.

Donaldi: Ta mbaj unë fustanin.

Semi: Mos më torturo. Më dolën cicat more idiot.

Donaldi: Jo, nuk dolën. Gati?

Semi: Do më grisësh fustanin. O Donald, se më more mendtë.