U bë e ditur një ditë më parë, ndërsa sot ka ardhur edhe zyrtarizimi nga klubi i Partizanit për mbylljen e marrëveshjes me trajnerin Ilir Daja.

Në komunikatën zyrtare të të kuqve në rrjetet sociale, theksohet se palët kanë ndarë rrugët me konsensus, ndërsa kryeqytetasit kanë falenderuar Dajën për punën dhe kontributin e dhënë gjatë kësaj kohe në klub.
Sondazh/ Sa besoni te agjencitë imobiliare?

Kujtojmë se ky sezon nuk po shkon sipas parashikimeve për Partizanin me të kuqtë që janë 15 pikë larg Tiranës kryesuese, ndërsa edhe disfata e fundit në derbi ndaj bardhebluve, ndikoi në vendimin e të dyjave palëve për të mos vazhduar më së bashku.

Njoftimi i Partizanit: