Real Madrid ka vënë në shënjestër mbrojtësin e Chelsea-t, Reece James.

Sipas El nacional, Los Blancos mund të tundojnë Blutë duke i ofruar kartonin e Eden Hazard.

Belgu nuk ka bindur në Madrid dhe mund të kthehet në Stamford Bridge për t’u ringjallur.

Në 22 ndeshjet e luajtura me Chelsea-n në këtë sezon, James ka shënuar 5 gola dhe ka dhënë 6 asiste.