Sot ka qarkulluar në media lajmi se ish-e dashura e Dj dagz, Egzona Rafuna do të bëhet pjesë e shtëpisë së Big Brother Vip Albania.

Moderatorja madje ka postuar foto dhe në Instastory teksa po përgatiste klipin prezantues.

Mirëpo, Dj Dagz ka marrë vendimin e papritur për të lënë shtëpinë e Big Brither Vip Albania. Ai i ka thënë Beatrixës se ka shumë punë për të bërë jashtë, megjithatë kjo lëvizje e tija është komentuar nga ndjekësit e BBV si e dyshimtë pasi ai sapo po fillonte një histori me Einxhel, me të cilën më në fund edhe shkëmbyen puthje.

Beatrix e ka pyetur vazhdimisht se përse në këtë moment, por Dagz ka thënë se nuk mund ta diskutojë.