Një mesazh nga qielli me dron apo parashutë u bë traditë tashmë për banorët në “Big Brother VIP”.

Pak ditë më parë, Donaldi i punoi një rreng Monikës, kur e zgjoi nga gjumi për t’i thënë se dikush ka ardhur për t’i dhënë një dedikim, por artistja u zhgënjye kur doli jashtë dhe pa se nuk kishte asgjë.

Ndërsa sot, vetë Monika dalloi parashutën me shprehjen e bukur dedikuar asaj.

Banorët nisën diskutimet se nga kush mund të jetë mësazhi.

“E ka bërë Sabiani”, tha Arjola.

“E ka bërë PM”, tha Sarah, meqë parashuta kishte flamurin e Kosovës.

“E ka bërë PM ose fansat e mi kosovar”, tha Monika e emocionuar.

“Unë mendoj se e ka bërë piloti”, shtoi Einxhel.

Aktorja e cilësoi si një surprizë shumë të bukur që do ta mbajë mend gjatë.