Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi është shfaqur në makinë duke udhëtuar.

Ajo nuk është vetëm në këtë udhëtim, pasi bashkë me të është edhe ish-kandidatja për deputete në Qarkun e Durrësit, Elona Guri.

Dyshja, të veshura sportive dhe me dhe në dukje të lumtura nuk kanë preferuar të zbulojnë destinacionin.

“Mos trego se ku po ikim Elona Guri”, shkruan Kryemadhi përbri fotos së publikuar.