Donald Veshaj nuk është e vetmja pikë e përbashkët e Bora Zemanit dhe Beatrix Ramosajt!

Moderatorja dhe këngëtarja, të cilat ishin në qendër të vëmendjes për muaj me radhë për shkak të historisë me Donald Veshajn, kanë bërë së fundmi ‘xing’ në veshje.

Dyshja kanë publikuar së fundmi foto në rrjetet sociale ku shfaqen me kapelën e njëjtë.

Ishte Bora ajo që publikoi rreth një muaj më parë një foto-album në rrjetet sociale, e veshur me të zeza dhe me një kapele.

Beatrix Ramosaj publikoi rreth një javë më parë një foto ku kishte vënë një kapele të ngjashme me atë të Borës.
Beatrix

Por, moderatorja ka publikuar sërish një foto me të njejtën kapele në rrjetet sociale…

Ndonëse jo me veshjen, Bora dhe Beatrix kanë bërë edhe më herët ‘xing’ me postimet e njëjta në Instagram.

Pas përfundimit të Përputhen, moderatorja zgjodhi të relaksohej në Bodrum të Turqisë. Mesa duket, e të njëjtës mendje ka qenë edhe këngëtarja, e cila zgjodhi të njëjtin destinacion për të pushuar.

Në disa foto të postuara në Instagram duket Trixa duke e cila ka pozuar sensuale mbi lëndinë.

Ju tingëlloi e dëgjuar apo jo? E vërtetë, disa kohë më parë të njëjtën pozë ka marrë edhe Bora në fotot e publikuara në Instagram.

Këto detaje na vërtetojnë edhe një herë shijet e njëjta të Borës dhe Beatrix.