Një moment epik është kapur nga kamerat në seancën e sotme plenare.

Siç mund ta shihni dhe në pamjet e mëposhtme, deputetja e Partisë Demokratike është filmuar nga kamerat duke ia shkelur syrin njërit prej kolegëve të saj.

Ky moment ka ndodhur gjatë kohës që po fliste ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentit, Elisa Spiropali.

Nuk dihet se kujt prej të pranishmëve në sallën e parlamentit po ia shkelte syrin Grida Duma dhe cila ka qenë arsyeja./voxnews