Tiranë- Aksident te ish-sheshi Shqiponja në Tiranë. Një makinë tip ‘Volkswagen Passat’ dhe një motor përplasen mes tyre. Si pasojë e aksidentit ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorrit i cili është transportuar në spital me ambulancë. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka rregulluar trafikun si dhe ka dokumentuar provat për shkaqet e aksidentit.