Kryeministri Edi Rama u takua paraditen e sotme me presidentin Bajram Begaj. Kujtojmë se ky është takimi i parë i Ramës dhe Begajt në Presidencë pas marrjes së detyrës së kreut të shtetit nga ky i fundit. Burime për News24 bene me dije se ky eshte nje takim joformal. Deri më tani nuk dihen detaje nga fokus i bisedës mes tyre.