Gara e sezonit te ri televiziv po behet gjithnje e me e eger. Pas largimit te disa emrave te ekranit, Top Channel deklaron se ka bere “blerje te re”.
TCH thekson se Xhemi Shehu rikthehet ne Portokalli.

“Publiku do të shijojë humorin e aktorëve, ndërsa spektakli do të prezantohet nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari dhe… Xhemi Shehu.

Pas një periudhe pushimi larg ekranit dhe projekteve televizive, Xhemi “kthehet në shtëpi”, ashtu sikurse vetë ajo thotë krahas një fotoje të postuar në rrjetin social “Instagram”. shkruan TCH