Dashi

Ata ju injorojnë në fytyrë dhe sillen sikur ju nuk ekzistoni.

Demi

Do t’ju shohin me inat dhe do ju shajnë te të tjerët.

Binjakët

Ata janë njerëz me dy fytyra dhe lehtë mund të sillen sikur ju duan.

Gaforrja

Do t’ju shmangin dhe do të largohen në momentin që ju të hyni në dhomë.

Luani

Nëse një luan ju urren ai s’do të flasë fare me ju.

Virgjëresha

Ata thjesht do t’jua bëjnë të ditur dhe do të sillen sikur ju nuk e meritoni vëmendjen dhe kohën e tyre.

Peshorja

Ata do të humbasin lehtësisht durimin ndaj jush dhe do të gjejnë miq të rinj.

Akrepi

Do ta thotë drejtpërdrejt që nuk i pëlqen.

Shigjetari

Ata do të bëjnë një skenë, dhe do t’ju bërtasin.

Bricjapi

Ata do të fillojnë të shpërndajnë informacione të rreme për ju.

Ujori

Ata nuk do ta thonë që ju kanë inat, duke shpresuar që ju mund ta kuptoni vetë.

Peshqit

Do të distancohet.