Modelja, Kejvina Kthella është bërë pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP Albania.

E njohur për natyrën e saj provokuese, modelja bionde këtë e ka shfrytëzuar banorin tjetër, Kristin.

Fillimisht me shaka tentoi të hynte në shtatë të tij teksa gjatë ditës ka vazhduar me vardise të tjera ndaj Kristit.

Derisa nuk mori regjimin e njëjtë nga Kristi, modelja bukuroshe ka insistuar me provokime të shumta.

Teska ndodheshin me banorët e tjerë duke ngrënë, Kejvina tha se është e intriguar nga Kristi pasi ai e refuzoi.

“Më refuzoi mbrëmë dhe kur më refuzojnë unë intrigohem edhe më shumë”, ka thënë modelja.