Pak kohë më parë u raportua se Arbenita dhe Fero i kishin dhënë fund martesës. Kjo pasi dyshja e hoqën njëri-tjetrin nga Instagrami dhe i fshinë fotot e përbashkëta.

Mirëpo, mesa duket ato vazhdojnë të jenë bashkë! Fero ka publikuar një foto me modelen duke shkruar se do e dojë gjithmonë. “Do të të dua gjithmonë”, ka shkruar ai.