Ditën e djeshme, Efi dhe Kiara janë pajtuar me njëra-tjetrën. Teksa ato u përqafuan një detaj mori vëmendje.Olti Curri e ka kapur momentin kur miu futet në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”.

“Po topolino pas kurrizit të Efit. Na e shpifën”, ka shkruar Olti.

Pas kësaj, ai ka ironizuar me miun e futur në shtëpi.