Dashi
Kini kujdes me atë që thoni. Fjalët tuaja mund të jenë kontradiktore. Mos e qëlloni veten në këmbë duke thënë gjëra që shkojnë kundër dëshirave tuaja personale dhe besimit të brendshëm.

Demi
Tensioni i punës lehtësohet ndërsa ju dhe ai bashkëpunëtor problematik gjeni gjuhën e përbashkët. Kur zbuloni diçka me të cilën mund të lidheni të dy, ndjenja juaj do të lehtësojë çdo vështirësi.

Binjaket
Ka shumë energji të ndryshme që fluturojnë midis shefit tuaj, bashkëpunëtorëve tuaj dhe vetes tuaj, por mos lejoni që këto sinjale të përziera t’ju ngatërrojnë dhe të çojnë kokën tuaj në një vorbull. Do të keni sukses nëse përqendroheni tek pozitivja.

Gaforrja
Sigurohuni që energjia juaj e luftëtarit të jetë në kontroll. Mos ngurroni të përdorni forcën tuaj të jashtëzakonshme fizike sot, por sigurohuni që ajo është e drejtuar dhe e fokusuar në diçka pozitive, të dobishme dhe të shëndetshme.

Luani
Komunikimi me të tjerët mund t’ju çojë pikërisht aty ku duhet të jeni. Mundësia ju pret dhe ju do ta gjeni këtë mundësi kur të ndani përvojat tuaja, njohuritë tuaja, dëshirat dhe frikën tuaj me njerëzit që dëgjojnë zërin tuaj dhe lexojnë mesazhet tuaja.

Virgjëresha

Ju duhet të besoni se çdo gjë që po ndodh në jetën tuaj të karrierës tani po ndodh për të mirë. Nuk ka nevojë të dyshoni në veten tuaj, në atë që po bëni ose ku po shkoni. Edhe pse rruga duket e gjatë dhe e pasigurt, do t’ia arrini qëllimit.

Peshorja
Të paktën 80% e botës është e panjohur, kështu që pse të shqetësoheni për atë që nuk dini? Kjo pjesë është kujdesur për ju. Thjesht duhet të pranosh dhe të besosh. Do t’ju vijnë mesazhe që do t’ju ndihmojnë t’ju drejtojnë aty ku duhet.

Akrepi
Energjia juaj e fortë fizike po ju ndihmon të këmbëngulni përballë sfidave të ditës. Njerëz të tjerë ka të ngjarë të dërgojnë energji agresive në rrugën tuaj. Mundohuni të mos merrni asgjë personalisht. Ky zemërim është problemi i tyre për t’u zgjidhur, jo i juaji.

Shigjetari
Nëse po përpiqeni t’i bëni përshtypje dikujt, nuk ka nevojë. Të tjerët tashmë ju vlerësojnë shumë. Nëse projekti për të cilin po punoni është urgjent, kërkoni ndihmë. Mos u mundoni t’i bëni të gjitha vetë nëse nuk dëshironi të jeni shumë të stresuar për të arritur diçka nesër.

Bricjapi
Nëse jeni duke marrë pjesë në një kurs sonte, bëni diçka joserioze për pjesën tjetër të ditës. Mbajeni veten të uritur për njohuri derisa të arrini atje. Në këtë mënyrë do të mësoni shpejt. Aspekti sentimental duket në formë.

Ujori
Ndiheni sikur jeni përballë një pengese të pakapërcyeshme. Nganjëherë, presioni është aq i madh saqë jeni gati të hiqni dorë. Mos lejoni që ky presion t’ju shkatërrojë. Përdoreni atë për ta bërë veten më të fortë.

Peshqit
Ka shumë energji fizike në dispozicionin tuaj tani. Kjo është e kombinuar me një fuqi të jashtëzakonshme përqendrimi dhe disipline që ju jep recetën e suksesit që po kërkoni. Besoni se i keni të gjitha brenda jush.