Keisi Medini, vajza e Sabianit që mori vëmendje me pjesëmarrjen në Big Brother dhe u komentua gjatë për historinë e dashurisë me Kristin ka thënë se asnjë djalë nuk e fton më për kafe.

Veprimi i Sabianit, i cili u bë pjesë e shtëpisë sapo Keisi nisi romancën, duket se i ka ndikuar edhe në jetën jashtë shtëpisë.

Kush vjen të bëjë ftesë për kafe. Kanë frikë Sabianin. Më duket do ngelim pa martuar,” tha ajo në një emision televiziv.

Për këngën e publikuar së fundmi tha se nuk është shkruar prej saj dhe nuk është dedikim por nuk e ka problem nëse dikush do ta marrë si të tillë.