Fiorentina-West Ham do të përballen mbrëmjen e kësaj të mërkure, duke nisur nga ora 21:00 në “Fortuna Arena” në Pragë për trofeun e Conference League, sfidë që për publikun shqiptarë transmetohet live dhe ekskluzivisht në “SuperSport 2” në Digitalb.

Dy trajnerët Vicenzo Italiano dhe David Moyes kanë vendosur për formacionet se si do e nisin këtë finale.

Formacionet zyrtare: