Georgina Rodriguez dukej po aq magjepsëse si kurrë më parë teksa iu bashkua të dashurit të saj Cristiano Ronaldo në një event të Minerales de Avila në Madrid të mërkurën.

29-vjeçarja shfaqi figurën e saj të formësuar me një mini-fustan lëkure gri, të cilën e përshtati me një palë çizme bezhë deri në gju.

Georgina e kompletoi pamjen e saj me një xhaketë xhins të errët të shtrirë mbi supe, ndërsa kishte edhe një çantë “Birkin”.

Bukuroshja brune i la flokët në një ndarje në mes, të stiluara me një bisht elegant dhe një makijazh të theksuar.

Georgia kompletoi veshjen e saj me një palë vathë verbues diamanti, një gjerdan kryq varëse dhe një përzgjedhje unazash.

Ajo ishte ulur në audiencë ndërsa partneri i saj iu drejtua atyre në një panel.

Cristiano dukej elegant me një xhaketë sportive ngjyrë bezhë, të cilën e veshi mbi një bluzë të thjeshtë të bardhë me një palë vathë të markës së tij.