Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari, dy protagonistët e Big Brother Vip do t’i shohim sërish bashkë. Mesa duket dyshoja po planifikojnë një projekt të ri së bashku.

Ka qenë vetë Luizi, i cili ka posutuar një foto në Instragram së bashku me Oltën dhe bashkangjitur ka shkruar “Filloi”.

Nuk dihet ende se çfarë po planifikojnë dyshja, na mbetet ende të presim.