Fituesi i Big Brother VIP, Luiz Ejlli dhe partnerja e tij, Kiara Tito u bënë pjesë e dasmës së Elgit Dodës dhe Klea Hutës.

Këngëtari preferoi të vishej me ngjyra të hapura, duke u përshtatur edhe me ambientin ku po zhvillohet dasma, bregdet.

Kurse moderatorja ishte kombinuar me partnerin e saj, dhe ka veshur një fustan ngjyrë bezhë.

Po ashtu të pranishëm ishin edhe të ftuar të tjerë të njohur, miq të çiftit.