Çifti shumë i dashur për publikun Kiara dhe Luizi romancën e tyre e filluan në shtëpinë me të famshme në Shqipëri.

Lidhja e tyre vazhdon edhe sot ku festojnë 7 mujorin e tyre bashkë.

Luizi për ketë ditë speciale është kujdesur edhe për dhuratën.

Ndërsa moderatorja është ndjerë shume e lumtur ku ka postur të njëjtët dhuratë duke u shprehur “Te dua shume dhe unë gjithashtu”.