Ronela Hajati njihet si një nga këngëtaret pa komplekse në daljet e saj publike.

Së fundmi teksa ishte duke interpretuar në skenë këngën e saj në bashkëpunim me reperin Matolale, ajo ka shpërthyer teksa këndon një pjesë të tekstit: “Jam bërë gips për ty ja q***** ropt”.

Kujtojmë që Ronela Hajati është përfolur shumë kohët e fundit për interpretimet e saj në skenë, teksa është hasur në shumë kritika nga fansat dhe jo vetëm.